Herkese merhaba…

Hepinizin bildiği gibi Erciyes Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu olarak 17-18 Mart 2012 tarihlerinde  “Yazılımcılar Kayseri’de Buluşuyor!” adlı bir etkinlik düzenledik. Bu etkinlikte INETA Türkiye Başkanı Muammer Benzeş, INETA MEA Başkanı Daron Yöndem, INETA Türkiye konuşmacılarından Engin Polat, Fatih Boy ve Özkan Altuner‘i okulumuzda ağırladık. Etkinliğimize gösterilen ilgi bizleri mutlu etti. Bölümümüzün web sitesi üzerinden de duyurulan etkinliğimize 200 civarında dinleyici katıldı. Katılan herkese katılım belgesi verilecek.:) ( Bu sefer katılım belgelerinin üzerine isimleri bilgisayarda yazdığımız için uzun sürdü.:) )

Etkinliğimizi Erciyes Teknopark A.Ş. ve Apron Teknoloji sponsorluğunda gerçekleştirdik. Ayrıca okulumuzdan Bilişim Kulübü, IEEE Kulübü ve Teknoloji Kulübü’nün de desteklerini aldık.

Bizleri kırmayıp İstanbul’dan ve İzmir’den gelip bizlerle bilgilerini paylaşan konuşmacılarımıza, bu etkinliği gerçekleştirmemizde maddi ve manevi olarak destek veren sponsorlarımıza, bizlere destek olan ve etkinliğimize katılan Demet Kalkmaz’a ve tüm katılımcılarımıza, bu etkinlik için canla başla çalışan ve yeri geldiğinde uykusunu feda eden, bir aile olan ERU ACM ekibine, bizleri yalnız bırakmayan İnönü Üniversitesi Microsoft Student Partner’ı Yunus Emre Araç‘a ve Melikşah Üniversitesi Microsoft Student Partner’ı Mehmet Taha Meral‘e  çok teşekkür ederim.

Yazılımcılar Kayseri’de Buluşuyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir